Поиск

Огляд матчу «Буковина» (Чернівці) – АФСК «Київ»

Чемпіонат України, друга ліга. 6 тур.

АФСК «Київ» здобуває третю нічию в дебютному для себе чемпіонаті

України серед команд другої ліги. Враховуючи той факт, що наша команда всі поєдинки проводить на виїзді, старт можна вважати

прийнятним. У матчі з старожилом ліги – «Буковиною» - господарі виглядали фаворитами. В Чернівцях корективи у передматчеві розклади внесли погодні умови.

Ледве почалася гра, як над стадіоном вибухнула злива. Звичайно, за таких умов обомкомандам не вдалося продемонструвати все, що вони хотіли. Тим більше, на грі наших хлопців позначилася і важка восьмигодинна мандрівка до буковинського краю. Та попри усі негативні фактори, «академіки» продемонстрували відмінні бійцівські якості, вміння тримати удар, згуртований колектив, організовану гру і вибороли ще один заліковий пункт в турнірну скарбничку команди. Всіх наших хлопців варто похвалити, але особливих слів подяки заслуговує голкіпер Примаченко. Недарма, саме Максима авторитетний сайт «Спортарена» визнав кращим гравцем матчу та включив у символічну збірну 6 туру. Господарі поля створили кілька хороших моментів, аби забити. Вже на 2- й хвилині Орловський здалеку приклався до м’яча – Примаченко відбив цей підступний удар. Згодом Сивка крутив у дальній кут, але м’яч звалився у нього з ноги. А на 36-й хвилині Дмитрієв після розіграшу кутового скидав під удар Столяру – м’яч просвистів над поперечиною. Тиск на ворота нашого клубу продовжився і після перерви. Сивка після прострілу від Столяра бив з близької відстані, але Примаченко блискавично зреагував і відбив м’яча. Після ударів Волинця та того ж Сивки гостей врятували стійка і поперечина. На 73-й хвилині шкіряний все ж побував у воротах нашої команди, але асистент арбітра зафіксував офсайд у Волинця і взяття воріт було скасовано. На жаль, в атаці нашим хлопцям цього дня не вистачило гостроти та завершального пасу, але в цілому ми безперечно залишилися задоволені рахунком 0:0. Наступний матч проведемо 4 вересня в Бурштині проти «Карпат» з Галича.Man of the Match: Максим Примаченко (АФСК Київ) Як мінімум, тричі воротар АФСК Київ реально виручив свою команду в моментах, які мали гравці «Буковини» для взяття воріт. Тобто, це той гравець, який дійсно допоміг нашій команді здобути заліковий бал у Чернівцях. Післяматчевий коментар головного тренера АФСК «Київ» В’ячеслава Нівінського: «Досить складний вийшов матч. Внесла свої корективи погода, особливо в першому таймі. Але нічого – витримали. Радує, що відіграли другий матч поспіль «на нуль». Не поступалися в боротьбі, тому я результатом задоволений. Нічия на виїзді – це позитивний результат. Тим більше, у нас була складна дорога в Чернівці, та й у першому колі ми проводимо всі матчі в гостях, а це досить важко і в фізичному, і в психологічному плані. Дякую хлопцям за самовіддачу. Ми знали, що «Буковина» - хороша команда, яка пройшла в кубку команду з першої ліги «Агробізнес». Складно грати в Чернівцях, бо тут вболівальники палко підтримують своїх. «Буковина» має кваліфікованих гравців, полюбляє гру через фланги та атлетичний футбол, аленаш план на гру спрацював – традиційно ми застосували виїзну модель в п’ять захисників 5-4-1. При цьому непогано виходили в контрнаступ. На жаль, не вистачило креативності на заключній стадії та завершального удару. Це

пов’язано з невпевненістю в собі наших молодих гравців, але ми

працюємо над цим, і з часом все буде добре. Нашим хлопцям складно всі матчі в першому колі грати на виїзді, багато сил забирає

дорога, адже відстані доводиться долати чималенькі. Досить напружений графік, при якому на перший план виходять питання відновлення футболістів. Наступна гра в Бурштині, тому часу для повноцінних тренувань небагато. З

нетерпінням очікуємо матчів на власному стадіоні. Сподіваємося, що це станеться ще до зими». Чемпіонат України, друга ліга. 6 тур. 27 серпня, 17.30. ФК «Буковина» (Чернівці) – АФСК «Київ» 0:0 (0:0)Чернівці, стадіон ФСК «Буковина». 22 градуси тепла, часом – дощ. 500 глядачів.Арбітр Н.Дьордь (Ужгород) «Буковина»: Пономаренко, Гакман, Дмитрієв, Орловський, Логінов, Кен Елла, Столяр, Орнат (Салбак,53), Сивка, Волинець (Лук’янченко,83), Палагнюк. Тренер Є.Коваленко АФСК «Київ»: Примаченко, Рудовський, Куртяк, Зеленько, Ключик, Рогульський, Вечурко, Нескей (Олабин,84), Сахно (Нагорний,84), Роєнко (Нагайський,58), Гарнага (Фінченко,65). НЗ: Марціяш,

Семчук, Сидоренко.Тренер В.Нівінський Попереджені Гарнага (15), Роєнко (56), Вечурко (77), Салбак (78), Лук’янченко (87), Логінов (90+4)

Просмотров: 39Комментариев: 0