Поиск

Якби молодість знала…

АФСК «Київ» ніяк не може вийти із затяжного піке. Підопічні Анатолія Сіденка не тільки не можуть здобути залікові пункти, а й забити бодай гол протягом останніх трьох матчів. На Полтавщині з перших хвилин господарі – чинні володарі Кубка України серед аматорів – пішли в атаку. Відкривати рахунок мали Куць і Фабунмі (перший прокинув воротаря, проте не зміг забити в порожні ворота, другий струсонув поперечину, атакуючи з протилежного вже правого краю), натомість це зміг зробити Субочев. Ковтун запустив Богомаза через лівий фланг, той від лицьової навісив на дальню стійку, де Віталій встиг в падінні правою ногою замкнути подачу – 1:0 на 10-й хвилині. Перед самою перервою кияни пропустили ще два м’ячі за п’ять хвилин. Спершу кутовий від Фабунмі замкнув головою Владислав Рудченко (2:0), а слідом уже сам Олавале головою пробив після штрафного, заробленого й поданого Субочевим, і м’яч від стійки влетів у сітку (3:0). Гості дуже хотіли дати бій титулованим суперникам, здалеку пробивали Олабин і Вечурко, а реактивний Юрченко навіть вирвався на воротаря, проте Макаренко виграв дуель, грамотно скоротивши кут обстрілу. Після перерви на певний час нашим хлопцям вдалося налагодити конструктивну гру, але прикрі помилки призвели до ще кількох голів у наші ворота. Ця поразка – повторення найкрупнішого фіаско АФСК «Київ» в поточному чемпіонаті (в першому турі з таким же рахунком програли на виїзді ЛНЗ). Нічого не поробиш – молодим гравцям властива нестабільність.

Олімпія (Савинці) — АФСК Київ — 6:0 (3:0)

Голи: Субочев, 10, Рудченко, 41, Фабунмі, 45, Співак, 68, Ситник, 79, 83

АФСК: Примаченко (Пасічник, 76), Нагорний, Музика (Валієв, 46), Фокін (Зеленько, 76), Друзякін©, Лісняк (Рудовський, 58), Олабин (Нескей, 67), Вечурко, Юрченко (Роєнко, 67), Овчинніков, Фальковський (Ігнатьєв, 58). Запасних не залишилося. Головний тренер: Анатолій Сіденко.

Просмотров: 2Комментариев: 0