Поиск

АФСК Київ - ФК Кремінь 1:2

В другому контрольному матчі на зборі в Копилах наша команда поступилася "Кременю" з Кременчука з рахунком 1:2 (1:0).

В першому таймі наш тренерський штаб випустив на поле основний склад. "Академіки" володіли ініціативою, створили кілька небезпечних моментів і відкрили рахунок. Андрій Юрченко заробив пенальті, а Дмитро Сахно його реалізував. Після перерви Вячеслав Нівінський здійснив планову ротацію складу. На поле вийшли гравці, які перебувають на перегляді. Відповідно, колективна взаємодія наших футболістів дещо погіршилася, і в результаті суперник двічі забив - на 68-й і 87-й хвилині.

Завершальний контрольний матч ми проведемо проти добре знайомої нам "Олімпії" з Савинців. Гра запланована на 11 липня, початок о 17.00. А 12 липня тренувальний збір в Копилах завершиться і команда вирушить додому.