Поиск

Анонс матчу АФСК «Київ» - «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка)

Обновлено: 7 окт. 2021 г.

6 жовтня, 15.00. Макарів, стадіон імені Михайла Бруквенка. Чемпіонат України серед команд другої ліги. 12 тур. АФСК «Київ» - «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка). Арбітр М.Богатир (Запоріжжя), асистенти – В.Бамбурак (Чернівці), Ю.Кравченко (Львів). Четвертий арбітр – О.Гаркуша (Київ). Спостерігач арбітражу – А.Петров (Хмельницький).

АФСК «Київ» 6 жовтня, в середу, проведе матч дванадцятого туру чемпіонату України в другій лізі. Це буде перше в історії Києво – Святошинське дербі на рівні професіональної ліги. В містечку Макарів, що знаходиться в п’ятдесяти кілометрах від Києва в напрямку на Житомир, наші хлопці зустрінуться з «Чайкою» (Петропавлівська Борщагівка).

6 жовтня, 15.00. Макарів, стадіон імені Михайла Бруквенка. Чемпіонат України серед команд другої ліги. 12 тур. АФСК «Київ» - «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка). Арбітр М.Богатир (Запоріжжя), асистенти – В.Бамбурак (Чернівці), Ю.Кравченко (Львів). Четвертий арбітр – О.Гаркуша (Київ). Спостерігач арбітражу – А.Петров (Хмельницький).

Цікавий факт – вперше в сезоні будемо грати офіційний матч чемпіонату в середу. Це п’ятий ігровий день тижня (до цього матчі відбувалися в суботу, неділю, п’ятницю та понеділок) для нашої команди. Щоправда, кубковий матч з «Карпатами» у Львові ми також грали в середу. Поєдинок з «Чайкою» відбудеться в Макарові – колишньому районному центрі Київщини, а нині – центрі місцевої громади Бучанського району. Свого часу на місці сучасного Макарова було давньоруське місто Здвижень та проходили літописні Змієві вали. В часи Хмельниччини від польських панів Макарів звільнили козаки Семена Палія. В часи сталінщини місцева громада відчула на собі страшне тавро Голодомору. В роки другої світової війни тут здійснював диверсійну діяльність партизанський загін Сидора Ковпака. Тут жили литовський феодал Макар Васенцевич (саме він дав Макарову його сучасну назву), богослов і священник Димитрій Ростовський (Данило Туптало), гайдамака Іван Бондаренко, німецький поміщик Манфред фон Мекк, народний артист Анатолій Паламаренко, політик Роман Безсмертний, футболіст Сергій Шевчук.

Підопічним Вячеслава Нівінського протистоятиме клуб з багатою історією, сучасний флагман Києво – Святошинського футболу. «Чайка» заснована в 1976 році, з 2008 року президентом клубу є відомий бізнесмен, громадський діяч та меценат Олександр Нігруца. З його іменем пов’язані головні успіхи «Чайки». Команда з Петропавлівської Борщагівки – дворазовий володар кубка України серед аматорів (2013,2017), чемпіон Київської області (2015), володар кубка Київської області (2013), чемпіон (2011) та володар кубка (2010) Києво – Святошинського району. З 2018 року клуб отримав професійний статус та розпочав виступи в ПФЛ України. Щоправда, нині «зірок з неба» «Чайка» не хапає. Наразі команда займає десяте місце в групі «А» з 12 очками. АФСК «Київ» з шістьма очками посідає чотирнадцяту сходинку. В «Чайці» нещодавно відбулася зміна тренера. З командою працює молодий фахівець, в минулому професійний футболіст Владислав Савчук. Серед лідерів «Чайки» варто виділити голкіпера Дмитра Іванова, захисників Антона Музиченка та Андрія Бартошука, досвідченого бразильського хавбека Нівалдо Родрігеша (чемпіона Узбекистану та Білорусі), нападника Володимира Тименка. Наш клуб двічі зустрічався з «Чайкою» в контрольних поєдинках (0:3, 0:0), а от на офіційному рівні цей матч буде першим в історії взаємостосунків наших команд.

Після першої перемоги в лізі нашим хлопцям було б добре розвинути цей успіх.

Буде важко, але віримо в перемогу!

14 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все