Поиск

Добро починається з тебе…


Президент футбольного клубу АФСК «Київ» Володимир Василенко кілька років поспіль традиційно долучається до підтримки благодійних заходів відомої волонтерської мережі Карітасу України. П’ятий ювілейний турнір з дитячого вуличного футболу «Кубок Карітасу» відбувся 10 червня на столичному стадіоні імені Віктора Банникова. Це свято спорту традиційно проходить під егідою волонтерської команди Карітасу України за підтримки Української асоціації футболу. «Кубок Карітасу» було започатковано у 2016 році. На ювілейний п’ятий турнір зареєструвались команди з семи міст - Запоріжжя, Бродів, Хмельницького, Чернівців, Львова, Нововолинська та Тернополя. Особливістю турніру є те, що в командах грають хлопці та дівчата незалежно від рівня підготовки та соціального статусу. Серед них - підлітки з кризових родин, які знаходяться у скрутних життєвих обставинах і відвідують молодіжні центри Карітасу у своїх містах, де отримують психологічну підтримку, працюють над розвитком характеру. Варто зазначити, що чемпіонат з вуличного футболу «Кубок Карітасу» є волонтерським проектом працівників благодійного фонду Карітас України. На урочистому відкритті змагань були присутні почесні гості: перший віце-президент Української асоціації футболу Вадим Костюченко, Президент Карітасу України Андрій Васькович, Генеральний секретар Карітасу України Дзвенислава Чайківська, засновниця благодійного фонду «Відновлення» Юлія Лобан та менеджерка проекту «Національна мережа центрів для дітей та сімей» Ірина Пухняк. Вадим Костюченко передав дітям вітання від головного тренера національної команди України Андрія Шевченка та гравців збірної, які зараз знаходяться в Бухаресті та беруть участь в фінальній частині Євро 2020: «Нехай у вашому футбольному житті буде своя велика перемога».

За результатами змагань володарем Кубка Карітасу стала команда із Бродів (Львівська Область), друге місце посіла команда з Чернівців, третє – команда зі Львова. Завершився «Кубок Карітасу» в конференц-залі Української асоціації футболу, де дітей привітали легендарні українські футболісти Анатолій Дем’яненко і Олексій Михайличенко, які спільно з представником АФСК «Київ», керівником селекційної служби Єгором Копиловим та гравцями нашого клубу вручили юним гравцям футбольні м’ячі та цінні подарунки.

Карітас України, заснований українською греко – католицькою церквою, входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі. Слово “Карітас” означає водночас любов і милосердя, співчуття та благодійність.Президент футбольного клубу АФСК «Київ» Володимир Василенко кілька років поспіль традиційно долучається до підтримки благодійних заходів відомої волонтерської мережі Карітасу України. П’ятий ювілейний турнір з дитячого вуличного футболу «Кубок Карітасу» відбувся 10 червня на столичному стадіоні імені Віктора Банникова. Це свято спорту традиційно проходить під егідою волонтерської команди Карітасу України за підтримки Української асоціації футболу. «Кубок Карітасу» було започатковано у 2016 році. На ювілейний п’ятий турнір зареєструвались команди з семи міст - Запоріжжя, Бродів, Хмельницького, Чернівців, Львова, Нововолинська та Тернополя. Особливістю турніру є те, що в командах грають хлопці та дівчата незалежно від рівня підготовки та соціального статусу. Серед них - підлітки з кризових родин, які знаходяться у скрутних життєвих обставинах і відвідують молодіжні центри Карітасу у своїх містах, де отримують психологічну підтримку, працюють над розвитком характеру. Варто зазначити, що чемпіонат з вуличного футболу «Кубок Карітасу» є волонтерським проектом працівників благодійного фонду Карітас України. На урочистому відкритті змагань були присутні почесні гості: перший віце-президент Української асоціації футболу Вадим Костюченко, Президент Карітасу України Андрій Васькович, Генеральний секретар Карітасу України Дзвенислава Чайківська, засновниця благодійного фонду «Відновлення» Юлія Лобан та менеджерка проекту «Національна мережа центрів для дітей та сімей» Ірина Пухняк. Вадим Костюченко передав дітям вітання від головного тренера національної команди України Андрія Шевченка та гравців збірної, які зараз знаходяться в Бухаресті та беруть участь в фінальній частині Євро 2020: «Нехай у вашому футбольному житті буде своя велика перемога».

За результатами змагань володарем Кубка Карітасу стала команда із Бродів (Львівська Область), друге місце посіла команда з Чернівців, третє – команда зі Львова. Завершився «Кубок Карітасу» в конференц-залі Української асоціації футболу, де дітей привітали легендарні українські футболісти Анатолій Дем’яненко і Олексій Михайличенко, які спільно з представником АФСК «Київ», керівником селекційної служби Єгором Копиловим та гравцями нашого клубу вручили юним гравцям футбольні м’ячі та цінні подарунки.

Карітас України, заснований українською греко – католицькою церквою, входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі. Слово “Карітас” означає водночас любов і милосердя, співчуття та благодійність.

Просмотров: 8Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все