Поиск

Фінішуємо черговим київським дербі…


У суботу, 29 травня, АФСК «Київ» зіграє останній календарний матч Чемпіонату України серед аматорів у сезоні 2020/2021 років. Нашим суперником в рамках 22 туру буде столична «Єдність». Це буде чергове київське дербі, яке відрізнятиметься особливою принциповістю, адже молоді колективи в особистій зустрічі будуть конкурувати за восьму сходинку в турнірній таблиці. Нас влаштує лише перемога. До речі, в матчі першого кола наша команда вдома впевнено переграла майбутнього суперника – 4:0 (Ігнатьєв – двічі, Нагорний, автогол). Київський клуб «Єдність» засновано в 2020 році. Команда базується на Оболоні. Незмінний президент – Сергій Ващук, головний тренер – в минулому професіональний футболіст, відомий фахівець Андрій Конюшенко. Як і наша команда, «Єдність» у поточному сезоні дебютує на всеукраїнському рівні. В основному складі клубу переважно грають вихованці ДЮСШ «Зміна – Оболонь». «Білі ворони» (саме таке прізвисько мають гравці «Єдності») у весняній частині сезону виступають нерівно, отримавши дві перемоги та зазнавши п’ять поразок. Цікаво, що саме з «Єдності» цього міжсезоння в наш клуб прийшли захисник Байрамов та нападник Студінікін. В нашій команді з різних причин під питанням участь у матчі Богдана Прилюдька, Олександра Овчинникова, Андрія Юрченка. Олександру Студінікіну днями проведено хірургічне втручання на коліні, бажаємо форварду швидкого відновлення. «Академіки» наполегливо готуються до останнього календарного матчу сезону, зокрема, сьогодні провели інтенсивне передматчеве тренування. Крім вищевказаних футболістів, усі інші гравці в строю і готові здобути позитивний результат для клубу в завершальному турі чемпіонату. Поєдинок з «Єдністю» відбудеться у Києві на стадіоні «Перспектива». Початок матчу заплановано на 14-00.

Арбітр – М.Сидорук (Суми), асистенти – К.Ожійов, А.Мозговий (обидва – Суми), четвертий арбітр – А.Вовкогон (Київ). Спостерігач арбітражу – І.Карпина (Київська область)

Бажаємо команді Анатолія Сіденка хорошої гри та позитивного результату на фініші сезону! Як говорив герой фільму «Сімнадцять миттєвостей весни» штандартенфюрер Штірліц, «запам’ятовується остання фраза»…

3 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все