Поиск

Грали, але не вгадали жодної букви…

АФСК «Київ» - ФК «Біла Церква» 0:0 (0:0). 8 травня, субота. 15.00. Вишневе. Стадіон «Центральний». 19 тур чемпіонату України серед аматорів, група 2. Арбітр Д.Шекель (Рівне). АФСК «Київ»: Примаченко, Друзякін, Фокін, Счастливцев, Нагорний, Овчинніков, Вечурко (Музика), Олабин (Фальковський), Юрченко (Као), Роєнко (Рудовський), Ігнатьєв. Тренер А.Сіденко Важливий матч з сусідом по турнірній таблиці не приніс нашій команді бажаного результату. «Академіки» володіли територіальною та ігровою перевагою, багато атакували, особливо в першому таймі, коли грали за вітром. Однак, давно відомо, що футбол – не бокс, тут за очками перемогти неможливо. Вкотре доводиться констатувати, що реалізація моментів залишається слабким місцем наших гравців. До перерви стовідсоткові нагоди втратили Счастливцев, Вечурко, Ігнатьєв. В другому таймі гості на деякий час вирівняли гру, проте, останнє слово мало залишитися за нашою командою, якби не голкіпер гостей Роман Ординський. Він неймовірним чином потягнув удар головою від Счастливцева, а Као з хорошої позиції пробив «по горобцях». Тож кращими на полі цього дня були воротарі, адже гра закінчилася нульовою нічиєю. Таким чином ми з 12 очками залишаємося на 9-й позиції в турнірній таблиці. Наступний матч в рамках аматорського чемпіонату України граємо 15 травня в гостях з київським «Атлетом».

Просмотров: 0Комментариев: 0