Поиск

Не були схожі самі на себе.

В середу, 3 березня, наша команда на «Козак Арені» в Петропавлівській Борщагівці зіграла з місцевою «Чайкою» і перервала серію успішних контрольних матчів, поступившись з рахунком 0:3.

На жаль, сьогодні підопічних Анатолія Сіденка наче підмінили. «Академіки» з перших хвилин були радше схожі на полохливих абітурієнтів, які боялися витягнути важкий білет на вступному екзамені.

Куди поділася зухвала стихія атаки та молодеча агресія, які стали візитною карткою «киян»?

З такою обережною грою «філософію переможців» не здобудеш. Можливо, на гравців подіяв статус суперника, адже це була перша гра нашої команди з професійним клубом?

Чи негативну роль зіграли передматчеві організаційні негаразди, через які тренерський штаб не зміг провести установку на матч та виставити оптимальний стартовий склад?

Як би там не було, але поєдинок з «Чайкою» став одним з найгірших за змістом та якістю гри після вікопомної поразки від ЛНЗ в дебютному матчі на «аматорів». «Кияни» з перших хвилин почувалися на полі скуто і несміливо, «забули» про атаку, зосередившись виключно на обороні своїх воріт, часто – густо приймали невірні рішення в простих ігрових ситуаціях.

За таких обставин сподіватися на позитивний результат було б надто самовпевнено. І дійсно, голи в наші ворота не забарилися.

На 28-й хвилині Еміль Сафіханов скористався позиційною помилкою центральних оборонців і відкрив рахунок.

За сім хвилин форвард господарів Володимир Тименко використав прикру «обрізку» нашого гравця.

А наприкінці другого тайму «комедію помилок» продовжив наш голкіпер, який в простій ситуації не кращим чином зіграв на виході, не втримав м’яча, а той же Тименко встановив кінцевий результат.

Поразки для того й існують, щоб робити з них правильні висновки і йти далі. Сподіваємося, що наші гравці це розуміють.

Наступний спаринг – в суботу, 6 березня. Зіграємо з командою другої ліги ПФЛ «Рубікон» (Київ). Про час і місце зустрічі повідомимо додатково.

Склад АФ СК «Київ» у грі з «Чайкою»: Примаченко (Пасічник), Нагорний (Рудовський), Музика (Мороз), Друзякін (Зеленько), Лісняк (Шталтовний), Овчинніков (гравець на перегляді), Олабін (Ігнатьєв), Прилюдько (Фокін), Роєнко (Юрченко), Као (Валієв), Студінікін (Фальковський).

Просмотров: 0Комментариев: 0