Поиск

З гордо піднятою головою…

Непоганий матч провели наші хлопці з чемпіоном Київщини в рамках 18 туру чемпіонату України серед аматорів. «Кудрівка» була беззаперечним фаворитом поєдинку, але АФСК «Київ» не тільки створив серйозні проблеми одному з лідерів нашої групи, але й мав реальні шанси здобути позитивний результат в Чернігові. В першому таймі обидва суперники мало загрожували воротам один одного – певна небезпека виникала лише під час стандартів. Однак, на перерву команди пішли без голів. На 55-й хвилині наша команда нарешті забила! Як довго ми чекали цього моменту. Реактивний Андрій Юрченко увірвався в карний майданчик суперника і змусив захисника господарів порушити правила. Безсумнівний пенальті невідпорним ударом у верхній кут реалізував Вадим Счастливцев. На жаль, втримати переможний рахунок нашим хлопцям не вдалося. «Кудрівка» намагалася використати чисельні стандарти, маючи певну антропометричну перевагу. Один з кутових завершився голом Павла Щедракова. Центральний оборонець господарів продавив Дениса Ігнатьєва і забив ударом головою. Це сталося на 73-й хвилині. А за чотири хвилини Володимир Зубашівський з-за меж карного майданчика забив красень – гол у верхній кут воріт Максима Примаченка. Тож в підсумку поразка – 1:2. Склад АФСК «Київ»: Примаченко, Друзякін, Нагорний, Счастливцев, Лісняк (Фокін,78), Овчинніков (Зеленько,78), Вечурко, Као (Роєнко,67), Юрченко (Рудовський,67), Олабін (Музика,71), Ігнатьєв. НЗ: Фальковський, Нескей. Тренер А.Сіденко. Наступний матч наша команда проведе 4 травня у Вишневому в рамках першого етапу кубка Київської області проти ФК «Городок» з Василькова. Початок зустрічі о 14.00.