Поиск

Огляд матчу АФСК «Київ» - «Діназ» (Вишгород)

2 ліга, 18 тур. 13 листопада 2021, 13.00. Демидів, «Діназ». 100 глядачів, плюс 3. Арбітр В.Запрутняк (Вінниця)

АФСК «Київ» - «Діназ» (Вишгород) 0:2 (0:1)

Серія матчів проти лідерів групи продовжилася двобоєм з «Діназом». Незважаючи на формальний статус господарів поля, наша команда грала на домашньому стадіоні вишгородців. Цікаво, що протягом матчу в Демидові хазяйнував щільний туман, тож мимоволі виникала аналогія з «Туманним Альбіоном», як інколи називають Велику Британію. І не тільки завдяки туманові, а й бойовій, непоступливій грі, яку продемонстрували обидві команди. Номінальні гості виступали фаворитами зустрічі, адже після п’яти перемог поспіль посідали третю сходинку в турнірній таблиці. Але з перших хвилини «академіки» не відчували жодного пієтету перед досвідченим суперником і намагалися відповідати атакою на кожну атаку «Діназа». Один з таких масованих походів до воріт Леванідова завершився прикрим голом в наші ворота. «Кияни» великими силами пішли на подачу свого кутового і пропустили швидкий випад вишгородців. Бафталовський запустив у прорив форварда Апанчука, а той пробіг метрів сорок і з-за меж карного майданчика завдав прицільного обвідного удару – 0:1. До перерви на полі точилася майже рівна боротьба, але без особливих моментів. Хіба що можна відзначити «сейв» Примаченка після удару головою Апанчука. Той пробивав майже впритул, але Максим був на висоті. На жаль, всі плани нашого тренерського штабу зруйнував швидкий гол в другому таймі. Не встигли наші хлопці відчути подих гри після відпочинку, як вже діставали м’яча з сітки власних воріт. Суперник провів атаку правим флангом, на підбиранні першим був Банасевич і невідпорно пробив у ближній кут – 0:2. Після цього наша команда почала активніше грати в атаці, перейшла на гру в два нападники і мала забивати, як мінімум, два голи. Але з кращого боку відзначився воротар «Діназа» досвідчений Леванідов. Після прострілу Куртяка в чудовій позиції перед воротами вишгородців опинився Вечурко. Микола пробив безхитрісно і влучив у голкіпера. А наприкінці матчу подача кутового від Кошляка завершилася сильним ударом від Рогульського. Дмитро виграв позицію і пробивав головою майже напевно, але Леванідов реально виручив свою команду. Сценарій гри нагадав попередній матч проти «ЛНЗ» - активно грали в атаці, створювали моменти, але не забили, а от свої ворота зберегти «сухими» не вдалося. Після поразки в Демидові залишаємося на чотирнадцятому місці. В нашому активі - вісім очок після сімнадцяти матчів. Наступний матч граємо проти ще одного лідера групи – славнозвісних львівських «Карпат». Матч відбудеться 20 листопада на стадіоні «Лівий Берег». Початок о 15.00.

АФСК: Примаченко, Зеленько (Гарнага,77), Куртяк, Рогульський, Ключик, Рудовський (Нагорний,46), Кошляк, Вечурко, Роєнко, Фінченко (Студінікін,62), Нескей (Сахно,66). Нз: Марціяш, Баранцов, Березинець, Нагайський, Олабин, Семчук, Сидоренко, Шевчук. Тренер В.Нівінський

Просмотров: 36Комментариев: 0