Поиск

Огляд матчу АФСК «Київ» - «Дніпро» (Черкаси)

Обновлено: 14 нояб. 2021 г.

2 ліга, 16 тур. 31 жовтня 2021, 13.30. Київ, «Лівий Берег». 50 глядачів,

плюс 9. Арбітр Я.Леськів (Львівська область) АФСК «Київ» - «Дніпро» (Черкаси) 0:3 (0:2)

Матч з «Дніпром» для нашої команди не залагодився з самого початку. З технічних причин гру було затримано на тридцять хвилин, тож командам після інтенсивної розминки довелося повертатися в роздягальні. Через перебір попереджень не змогли вийти на поле Кошляк та Куртяк – важливі виконавці в тактичній схемі Вячеслава Нівінського. Можливо, саме тому тренер вирішив зіграти у звітному матчі з чотирма захисниками. На умовно домашньому стадіоні «Лівий Берег» наші футболісти розпочали з активного пресингу. Вже на перших хвилинах міг забивати Нескей, але суперники заблокували його спробу. А після стандарту з кута поля Ключик мав відкривати рахунок, але не влучив з семи метрів у ворота. Гості відповіли ударом Коса в поперечину після невдалої гри на виході нашого голкіпера. Втім, ближче до кінця тайму «Дніпро» заволодів ініціативою і, на диво легко, втілив свою перевагу в голи. Після прострілу Коса та рикошету від захисника ближній кут воріт Баранцова вразив Бистрицький – Нагорний не дограв зі своїм візаві. А за п’ять хвилин Ключик у власному карному майданчику порушив правила проти активного Коса, і капітан гостей Мартян впевнено реалізував пенальті. В другому таймі черкащани грали за рахунком. Наші хлопці намагалися атакувати великими силами, але їм не вистачало точності на завершальній стадії. Мали свої шанси Фінченко, Вечурко, Студінікін, однак, забити хоча б гол престижу не судилося.

Натомість, одна з небагатьох атак гостей призвела до третього

взяття наших воріт. Савісько опинився першим на м’ячі після відскоку від Рогульського і несильно пробив. На жаль, Баранцов, для якого це був не кращий матч, зіграв невдало і пропустив нескладний удар – 0:3. При досить рівній грі маємо такий невдалий результат. «Академіки» втратили шанс наздогнати черкащан в турнірній таблиці. Ця поразка залишила нас на передостанньому місці. Таким чином, в нашому активі залишилося вісім очок після п’ятнадцяти матчів.

Наступний матч граємо проти одного з лідерів групи.

6 листопада на стадіоні «Лівий Берег» приймаємо черкаський «ЛНЗ».

Початок матчу о 13.00. 2 ліга, 16 тур. 31 жовтня 2021, 13.30. Київ, «Лівий Берег». 50 глядачів, плюс 9. Арбітр Я.Леськів (Львівська область) АФСК «Київ» - «Дніпро» (Черкаси) 0:3 (0:2)

АФСК: Баранцов, Зеленько, Нагорний, Рогульський, Ключик, Роєнко (Сидоренко,87), Березинець (Студінікін,46), Нескей (Олабин,73), Сахно (Семчук,63), Вечурко, Гарнага (Фінченко,77).

Нз: Марціяш, Примаченко, Нагайський, Рудовський, Шевчук. Тренер В.Нівінський Дніпро: Самойленко, Барський, Шостка, Вінніченко, Клюс, Івахно, Дувняк (Чижик,88), Копил, Мартян (Шаповал,75), Кос, Бистрицький (Савісько,64). Тренер Т.Ільницький

Голи: К.Бистрицький (33), В.Мартян (37,пенальті), Я.Савісько (83)

Попереджені: Нескей (68), Вечурко (77) – Бистрицький (13), Самойленко