Поиск

Огляд матчу АФСК «Київ» - «Карпати» (Львів)

2 ліга, 19 тур. 20 листопада 2021, 15.00. Київ, «Лівий Берег». 150 глядачів, плюс 13. Арбітр Я.Песоцький (Суми)

АФСК «Київ» - «Карпати» (Львів) 0:3 (0:1)

Статусний характер був у чергового матчу нашої команди в осінній частині сезону в другій лізі. Передусім, «кияни» грали проти славнозвісних львівських «Карпат», які мають не тільки гучну назву, а й багату історію. А по-друге, це був поєдинок проти майбутнього одноособового лідера групи. На стадіоні «Лівий Берег» цього разу був по-справжньому футбольний антураж, адже гостей підтримував колоритний загін львівських фанатів. Якщо на минулому матчі футболістам надокучав туман, то тепер – сильний, поривчастий вітер, який змушував гравців обох команд робити поправку при верхових передачах. Наші хлопці сміливо розпочали гру і створили перший момент у грі – Вечурко зі стандарту зробив навіс у карний майданчик гостей, а Кошляк пробив головою, однак, голкіпер «Карпат» витягнув м’яча з-під поперечини. Львів’яни відповіли небезпечним ударом Кожанова після розіграшу штрафного, але Примаченко виручив нашу команду. «Академіки» цілком непогано діяли в захисті, тим прикрішим був несподіваний гол в наші ворота. Кожанов зробив класний розрізний пас на Галенкова в глибину нашого карного майданчика, а Денис невідпорно пробив у дальню «шістку». Наприкінці тайму Сахно перевірив пильність голкіпера «Карпат» прицільним ударом з середньої дистанції, але Сілецький був на висоті. Після перерви «кияни» спробували зіграти агресивніше в атаці, однак при цьому у гостей з’явилися шанси для швидких контрвипадів. В результаті ближче до завершення матчу вища індивідуальна майстерність гостей далася взнаки. Ткачук запустив Кожанова по правому флангу, а досвідчений капітан «Карпат» розібрався як справжній майстер, ефектно забивши ударом в падінні через себе. Не обійшлося в цьому епізоді без прикрих помилок Примаченка та Рогульського. А за шість хвилин Заставний вже на лівому фланзі обігрався з Чачуа та сильно пробив низом у дальній кут воріт – 0:3. В заключні хвилини матчу «кияни» мали кілька шансів забити гол престижу. Особливо активно в атаці діяв Куртяк, але після його першого удару відмінну реакцію продемонстрував Сілецький, а після другого сильно пущений м’яч оминув ворота. На жаль, четвертий матч поспіль не можемо забити, хоча моменти створюємо. Після поразки від «Карпат» залишаємося на чотирнадцятому місці. В нашому активі - вісім очок після вісімнадцяти матчів. Завершуємо осінню частину змагань домашнім матчем проти ФК «Чернігів». Цей матчі відбудеться в неділю, 28 листопада. Про час і місце гри повідомимо пізніше.

АФСК: Примаченко, Куртяк, Рогульський, Ключик, Нагорний, Кошляк, Вечурко, Роєнко (Гарнага,85), Нескей (Березинець,17), Сахно (Сидоренко,72), Студінікін (Фінченко,72). Нз: Марціяш, Баранцов, Нагайський, Олабин, Семчук, Зеленько, Рудовський, Шевчук. Тренер В.Нівінський