Поиск

Огляд матчу АФСК «Київ» - «ЛНЗ» (Черкаси)

Обновлено: 13 нояб. 2021 г.

2 ліга, 17 тур. 6 листопада 2021, 13.00. Київ, «Лівий Берег». 150 глядачів, плюс 11. Арбітр М.Липко (Івано-Франківськ) АФСК «Київ» - «ЛНЗ» (Черкаси) 0:2 (0:2)

«ЛНЗ» приїхав до Києва в статусі тіньового лідера змагань. Наша історія зустрічей з черкащанами не налаштовувала на позитив, однак у звітному матчі «академіки» показали себе з найкращого боку. Команди розпочали жваво, без розвідки. Вже на перших хвилинах суперники обмінялися гострими атаками. У гостей двічі загрожував воротам Примаченка атлетичний форвард Галенко – перший його удар пройшов поряд зі стійкою, другий - витягнув з-під поперечини наш голкіпер. Натомість, швидка контратака АФСК «Київ» завершилася сильним ударом Рудовського, якому вдало асистував Роєнко. Але досвідчений Попович перевів м’яча на кутовий. Наші хлопці могли б розраховувати на кращий підсумок матчу, якби не провал в кінці першого тайму. Протягом десяти хвилин гості двічі використали необов’язкові помилки «академіків» у захисті. В першому випадку ніхто не поборовся зі Сторчоусом, який був першим на підбиранні та відкотив м’яча під удар Долінському. А в другому – Галенко використав помилку нашого голкіпера, який випустив м’яча після боротьби на другому поверсі. В другому таймі гості різко збавили оберти і почали грати по рахунку. Це дало змогу нашій команді налагодити гру в пас та більше часу проводити на половині поля суперника. І, щонайменше, тричі наші хлопці мали шанс забити. Як сказав після гри головний тренер АФСК «Київ» Вячеслав Нівінський, «мінімум, на один гол «кияни» награли». Двічі з правого флангу виходив на ударну позицію Кошляк, але в обох випадках переможцем в дуелі вийшов голкіпер гостей. Мав свій момент і Студінікін – Олександр виграв верхову боротьбу, але пробив поряд зі стійкою. Останній шанс забити гол престижу був у Кошляка, який, за відсутності штатного виконавця стандартів Вечурка, виконував усі стандарти. Але перспективний штрафний Сергій змарнував, пробивши значно вище поперечини. При досить рівній грі знову маємо поразку – 0:2. «Академіки» залишаються на передостанньому, чотирнадцятому, місці. В нашому активі - вісім очок після шістнадцяти матчів. Наступний матч граємо проти ще одного лідера групи. 13 листопада на стадіоні «Лівий Берег» приймаємо вишгородський «Діназ». Початок матчу о 13.00. 2 ліга, 17 тур. 6 листопада 2021, 13.00. Київ, «Лівий Берег». 150 глядачів, плюс 11. Арбітр М.Липко (Івано-Франківськ) АФСК «Київ» - «ЛНЗ» (Черкаси) 0:2 (0:2) АФСК: Примаченко,Зеленько(Олабин,78), Куртяк, Рогульський, Ключик, Рудовський, Кошляк, Роєнко, Сахно (Студінікін,55), Нескей, Фінченко (Гарнага,72). Нз: Марціяш, Баранцов, Нагайський, Нагорний, Семчук, Сидоренко, Шевчук. Тренер В.Нівінський ЛНЗ: Попович, Тарасенко, Сафонов, Куксенко (Бурлін,31), Насонов (Пучковський,63), Долінський, Євдокимов, Голіков, Сторчоус (Тищенко,83), Замуренко (Кошелюк,87), Галенко. Тренер Ю.Бакалов