Поиск

Огляд матчу АФСК «Київ» - «Любомир» (Ставище)

Обновлено: окт. 5

2 ліга, 11 тур. 2 жовтня 2021, 17.30. Гнідин, «Лівий Берег». 100 глядачів, плюс 14. Арбітр Д.Кузовлєв (Запоріжжя)

АФСК «Київ» - «Любомир» (Ставище) 2:1 (2:0)

В цьому матчі багато що було вперше. Лише в одинадцятому матчі наша команда нарешті зіграла вдома в професійному статусі, хоча й формально, адже приймали сусідів по турнірній таблиці «Любомир» зі Ставища на стадіоні іншого київського клубу «Лівий Берег». Вперше були учасниками обласного дербі, яке з повним правом можна назвати й молодіжним, позаяк ставищенці теж роблять наголос на юних футболістів. І, нарешті, «академіки» здобули свою прем’єрну перемогу в другій лізі! Це історичний момент для нашого клубу, тому запам’ятайте дату – 2 жовтня. В битві за шість очок «кияни» на фоні відчутних кадрових втрат продемонстрували бійцівський характер та тактичну грамотність. Переграти рішучого суперника вдалося за рахунок гри другим номером. З перших хвилин гості пішли в атаку і потрапили в полон. За перші двадцять хвилин «Любомир» подав шість кутових, двічі турбував нашого голкіпера Баранцова, але захист «киян», очолюваний капітаном Семеном Ключиком, цей тиск витримав. А далі «імперія завдала удару у відповідь» - Сахно зробив навіс з кута поля, зав’язалась боротьба на ближній стійці, в якій найспритнішим виявився Семен Ключик, проштовхнувши м’яча в кут воріт – 1:0. А за сім хвилин господарі подвоїли рахунок. Після виконаного штрафного у карний майданчик «Любомира» м’яч зрикошетив від когось із захисників ставищенців і полетів під поперечину. Голкіпер гостей мав спокійно забирати м’яч, але не втримав його в руках. Цієї помилки тільки й чекав Владислав Гарнага, добивши м’яча в сітку – 2:0. Маючи таку перевагу, нашій команді головне було, не «наварити» біля своїх воріт, і майже до завершення поєдинку нам це вдавалося. Більше того, після перерви «академіки» непогано виходили з оборони в атаку, вдало комбінували. Мав хороший шанс забити Микола Нескей, але змарнував його. Ближче до кінця зустрічі почала даватися взнаки втома, і гості створили кілька хороших нагод «розмочити» рахунок. Підсилили гру «Любомира» заміни, особливо Фаюк і Терещенко. І якщо в першому епізоді Бондар після передачі другого з вигідного положення пробив повз ворота, то за кілька хвилин нападник «Любомира» використав пас від Фаюка і від душі вгатив м’яча під поперечину. Нервова кінцівка пройшла за обопільних атак, але рахунок на табло не змінився. І на трибунах, і на полі фінальний свисток арбітра Кузовлєва, який на хорошому рівні провів цей поєдинок, зустріли радісними емоціями - є перша перемога АФСК «Київ» у другій лізі!

«Man of the match» за версією сайту «Спортарена» – Владислав Гарнага (АФСК Київ): Нападник АФСК «Київ» провів переможний м’яч у матчі, в якому його команда вперше здобула повноцінні три очки. Владислав скористався помилкою голкіпера «Любомира», чим продемонстрував гольове чуття. Окрім цього Гарнага був надзвичайно корисним на полі і мав ще нагоди забити у цій зустрічі.

Післяматчевий коментар Вячеслава Нівінського: «Хлопці дуже емоційно сприйняли перемогу, зараз в роздягальні панує справжнє піднесення. Для нас вона дуже важлива. Гра була за шість очок. Перший тайм виявився складним для нашої команди. Багато боротьби, гравці пристосовувалися до поля. Два стандарти вирішили долю матчу. Мені дуже сподобалося, як грала команда після перерви. Швидкість, хороша взаємодія між гравцями атаки – це саме те, що ми награвали. Хлопці діяли розкуто, і це саме той футбол, який ми хочемо бачити. Сьогодні приємно здивував суперник. Хоча цього можна було очікувати, адже на чолі «Любомира» став досвідчений, кваліфікований спеціаліст Вадим Лазоренко. Команда організована, збалансована, додає від гри до гри. Ми дуже серйозно готували до матчу, і те, що планували, виконали. Пресинг від суперника з перших хвилин не був для нас несподіванкою, проте в дебюті матчу у нас не виходило добре виходити з оборони в атаку. Але допомогли стандарти. Зате в другому таймі команда показала кращий комбінаційний футбол. Я б навіть сказав, що до наших хлопців прийшло своєрідне натхнення. Сьогодні всі футболісти віддали боротьбі всі сили, у нас вже виокремився кістяк команди. А справжнім лідером є капітан команди, який сьогодні взяв на себе відповідальність, повів за собою команду. Забив перший гол, надійно діяв у захисті. У Семена є всі задатки хорошого захисника – є швидкість, є вміння розпочати атаку, тож, якщо буде працювати над собою, матиме добру перспективу. Хочу ще виділити нашого молодого голкіпера, який чудово відіграв з «Епіцентром». Тому сьогодні ми вирішили дати йому місце в основі, і він виправдав наші сподівання. Наші хлопці поступово адаптуються до другої ліги і виглядають значно впевненіше, ніж на початку сезону. Дай Боже, щоб вони росли, розвивалися і вийшли на той рівень, який ми від них чекаємо. У них є хороший шанс розкритися в другій лізі. Для початку їх кар’єри це чудова можливість заявити про себе, але її потрібно використати. Проте, для цього варто багато працювати над собою та на тренуваннях».

В нашому активі тепер шість очок після 11-ти матчів і чотирнадцятий рядок в турнірній таблиці. Наступний поєдинок буде таким же принциповим – граємо на виїзді, в Макарові, вдома, проти географічних сусідів по турнірній таблиці «Чайки» з Петропавлівської Борщагівки. Справжнє Києво – Святошинське дербі! Перше в історії на професійному рівні. Матч відбудеться 6 жовтня в середу. Початок о 15.00.

АФСК: Баранцов, Зеленько, Ключик, Куртяк, Рогульський, Рудовський, Роєнко, Кошляк, Нескей (Березинець,87), Сахно, Гарнага (Нагорний,89). Нз: Примаченко, Марціяш, Сидоренко, Олабин, Шевчук, Семчук. Тренер В.Нівінський

Любомир: Черниш, Мельничук, Ібадов, Бобров, Марчук, Жданов, Павленко, Козій (Фаюк,57), Шишкін (Ніколашин,77), Бондар, Комісар (Терещенко,64). Тренер В.Лазоренко

Голи: С.Ключик (22), В.Гарнага (29) – Д.Бондар (88)

Попереджені: Ключик (83), Куртяк (90+3) – Шишкін (28), Фаюк (68)

Просмотров: 23Комментариев: 0