Огляд матчу АФСК «Київ» -«Рубікон» (Київ)

Обновлено: 14 нояб. 2021 г.

2 ліга, 15 тур. 23 жовтня 2021, 15.00. Київ, «Лівий Берег». 100 глядачів,

плюс 13. Арбітр Д.Федан (Олександрія) АФСК «Київ» - «Рубікон» (Київ) 1:1 (0:1)

Вдруге в сезоні наша команда проводила домашній поєдинок. І знову на гостинному стадіоні «Лівий Берег». Кілька тижнів тому саме тут ми здобули перемогу над «Любомиром», чому б не повторити цей успіх в черговому київському дербі? Тим більше, в суперника з різних причин були відсутні кілька важливих виконавців. Звітний поєдинок був принциповим не лише з точки зору київської прописки обох команд – в турнірній таблиці «Рубікон» знаходився поверхом вище за нашу команду з гандикапом в три очки. «Академіки» активно розпочали гру, але довести справу до результативного удару в першому таймі не виходило. Найкращий шанс мав Роєнко, однак його удар пройшов поруч зі стійкою. Натомість, чи не єдиний стандарт біля наших воріт призвів до голу.

Зеленько не зовсім впевнено вибив м’яча головою, і на підбиранні

першим опинився лівий захисник гостей Леонов. Його удар вийшов на диво прицільним – з кута карного майданчика точнісінько в протилежний кут воріт – 0:1. В перерві наша команда серйозно перегрупувала сили. Ми перейшли на гру в чотири захисники та зробили три заміни. Це дало свої плоди. Гострі моменти почали частіше виникати біля воріт гостей. Один з них завершився красивим голом після стрімкої комбінації. Роєнко отримав пас з глибини поля від Рогульського, промчав лівим флангом і зряче прострілив на Сахна, а Дмитро холоднокровно пробив низом у дальній кут – 1:1! В ендшпілі поєдинку гості залишилися в меншості (за два попередження поле залишив Грабовський), але втілити в гол чисельну більшість наша команда не змогла. Матч взагалі видався дуже бойовим, як і личить дербі. Арбітр виніс дев’ять попереджень та одне вилучення. За оцінкою авторитетного спортивного сайту «Спортарена» гравцем матчу став 19-річний півзахисник нашої команди Дмитро Сахно. Він вийшов на поле після перерви і серйозно загострив дії команди в атаці. Тому й не дивно, що саме Дмитро став автором важливого голу, який допоміг «киянам» здобути нічию.

І насамкінець, кілька статистичних фактів про матч: Удари по воротам (з них в площину воріт): АФСК – 13(3), Рубікон – 2(1) Фоли: АФСК – 9, Рубікон – 17 Кутові удари: АФСК – 6, Рубікон – 5 Офсайди: АФСК – 3, Рубікон – 2 Попередження: АФСК - 4, Рубікон – 5 Таким чином, в нашому активі стало вісім очок після чотирнадцяти матчів, і ми закінчили перше коло на чотирнадцятому рядку в турнірній таблиці. Друге коло розпочинається без паузи. Вже 31 жовтня на стадіоні «Лівий Берег» ми приймаємо черкаський «Дніпро». Початок матчу о 13.00. В першому колі ми розійшлися миром у дебютному для нас поєдинку другої ліги – 1:1.

2 ліга, 15 тур. 23 жовтня 2021, 15.00. Київ, «Лівий Берег». 100 глядачів, плюс 13. Арбітр Д.Федан (Олександрія) АФСК «Київ» - «Рубікон» (Київ) 1:1 (0:1)

АФСК: Баранцов, Зеленько (Нагорний,46), Куртяк, Рогульський, Ключик,

Рудовський (Сахно,46), Роєнко, Кошляк (Студінікін,86), Нескей

(Березинець,64), Вечурко, Гарнага (Фінченко,46). Нз: Марціяш, Примаченко,

Нагайський, Олабин, Сидоренко, Семчук, Шевчук. Тренер В.Нівінський

Рубікон: Коломієць, Швець, Грабовський, Матвіїшин, Леонов, Улянченко,

Зоренко (Островерх,24), Притуляк, Голуб (Ньянка,75), Давиденко (Куліш,68), Бороденко (Махонін,86). Тренер В.Курята Голи: Д.Сахно (72) – В.Леонов (34) Попереджені: Роєнко (29), Кошляк (38), Куртяк (57), Рогульський (75) – Бороденко (22), Швець (27), Улянченко (36), Грабовський (72), Леонов (89) Вилучений Грабовський (82) – повторне попередження