Поиск

Огляд матчу «Діназ» (Вишгород) – АФСК «Київ»

Обновлено: авг. 10

Чемпіонат України. Друга ліга, група «А». 3 тур. «Діназ» (Вишгород) – АФСК «Київ»

Десь ми це вже бачили. Під час матчу третього туру з «Діназом» не

залишало стійке відчуття дежавю, адже сценарій поєдинку в Демидові повністю повторив плин подій черкаського протистояння з «ЛНЗ». Господарі, яких небезпідставно називають фаворитами нашої групи, після прикрої втрати очок в попередньому турі вийшли на поле зарядженими на перемогу, і наша команда не змогла стримати цей натиск, пропустивши чотири голи

ще до перерви. Стартовий склад «киян» не здивував – вийшли ті ж виконавці, які починали кубковий матч у Львові, окрім позиції голкіпера, на яку повернувся Максим Примаченко. В’ячеслав Нівінський вже традиційно обрав виїзну тактичну модель - захисний варіант з п’ятьма захисниками, але цього разу він не спрацював.

Виною тому два швидкі голи, які ми пропустили вже в дебюті поєдинку.

Перший гол прийшов з кутового – Чепурненко подав, а захисник

Ічанський вдало підставив ногу. Наші хлопці відповіли гострою

атакою, в якій брали участь Гарнага та Роєнко, але господарів виручила стійка. На жаль, розвинути цей локальний успіх не вдалося, бо провал в центральній зоні призвів

до того, що Бафталовський уникнув офсайду, прийняв «лонг-болл» від Помазана, вийшов віч-на-віч з Примаченком і технічно його переграв – 2:0 вже на

13-й хвилині матчу. Після такого «холодного душу» гості трохи розгубилися, і до перерви господарі ще двічі скористалися прогалинами в нашій обороні. Спочатку успіх принесла «триходівка» Чепурненко – Бафталовський – Майборода.

Останньому залишалося тільки підставити ногу і влучити в

незахищений кут воріт. А потім своє бачення поля знову продемонстрував Помазан, який довгим пасом знайшов на правому фланзі досвідченого Старенького, а той чітко пробив у дальню «шістку». Наші хлопці відповіли неточним ударом від активного Роєнка наприкінці першого тайму. Після перерви «кияни» змінили тактичну

схему, зробили кілька замін, перейшовши на гру з чотирма захисниками. Другий таймнаша команда провела значно краще і не дозволила господарям, які включили«економ – режим», збільшити свою перевагу. На жаль, в атаці нашим хлопцям не вистачило точності, зокрема, двічі мав хороші нагоди Нагайський, було кілька перспективних стандартів, але забити не вдалося. В той же час і господарі не змогли змінити рахунок на табло, хоча в кількох епізодах

Апанчук, Помазан та Капаністий відверто пробачили гостей.

Таким чином,після трьох турів в активі нашої команди один заліковий бал. Ми посідаємо тринадцяту сходинку в турнірній таблиці. 14 серпня на нас чекає

черговий важкий екзамен - граємо проти львівських «Карпат» на виїзді,

з якими ми нещодавно серйозно «зарубалися» в кубковому поєдинку. Експрес – коментар головного тренера АФСК «Київ» В’ячеслава Нівінського: «Прикро, адже за грою ми не заслужили такої великої поразки. На жаль, вкотре ми не реалізували свої моменти. Непогано взаємодіяли, але не вистачає завершення. Вплинула на результат і втома, адже на тижні ми грали важкий матч у Львові, і не всі хлопці повністю відновилися і в фізичному, і в психологічному плані. Ми ще не готові грати в режимі двох поєдинків на тиждень. Кадровий потенціал у нас обмежений, в зв’язку з чим ми не можемо проводити ротацію складу. Тому й маємо дві поразки з великим рахунком в

чемпіонаті. Але сумувати немає часу – будемо аналізувати свої помилки та працювати над їх виправленням. Маю надію, що молоді хлопці будуть

додавати з кожним поєдинком. В перерві вдалося заспокоїти нашу

молодь, хоча з кимось таки довелося поговорити на підвищених тонах. Перебудувалися, змінили схему і трішки вирівняли гру. Прикро, що не забили – не вистачило елементарної виконавської майстерності. Будемо працювати і дивитися в

майбутнє з оптимізмом». Чемпіонат України. Друга ліга, група «А». 3 тур.

«Діназ» (Вишгород) – АФСК «Київ» 4:0 (4:0)

8 серпня, 18.00. Демидів. «Діназ». 300 глядачів. Спекотно, +27.

Арбітр: В.Бакулін (Нова Каховка), асистенти: А.Запоріжський (Харків),

В.Петров (Кременчук). Спостерігач арбітражу: С.Боклажко (Київ)

«ЛНЗ»: Леванідов, Ічанський, Помазан, Банасевич,

Волошин (Ізотов,56), Петренко (Духота,46), Старенький (Малей,80), Чепурненко (Капаністий,85), Бафталовський, Бовтрук (Апанчук,46), Майборода.

Тренер: В.Бондаренко. АФСК «Київ»: Примаченко, Зеленько (Нагайський,46), Ключик, Куртяк, Нескей (Олабин,46), Сахно (Студінікін,88), Роєнко (Сидоренко,78),

Нагорний, Рудовський, Вечурко, Гарнага (Фінченко,64). Запасний:

Марціяш. Тренер: В.Нівінський. Голи: С.Ічанський (5), А.Бафталовський (13), С.Майборода (39), С.Старенький (42)Попереджені

Волошин (28), Ізотов (65) – Вечурко(82), Нагайський (83)

Просмотров: 96Комментариев: 0