Огляд матчу п’ятого туру чемпіонату України в другій лізі

Матчі перших турів за домовленістю з ПФЛ наша команда проводить на

професійному рівні, маємо вже другий заліковий пункт в змаганнях

другої ліги. Минулої неділі наші хлопці вибороли «суху» нічию з

ФК «Чернігів». Виїзд у старовинне місто над Десною додав команді

оптимізму та наснаги. Ще б пак, адже кульмінація поєдинку

складалася не на користь гостей, але «кияни» вистояли і витримали

черговий «удар долі». Йшла остання компенсована арбітром хвилина, коли чергове протиборство мініатюрногофорварда господарів Чауса та могутнього захисника «академіків» Ключика завершилося картинним падінням першого в карному майданчику гостей. Арбітр вказав на «точку», і це рішення виглядало дуже сумнівним. До м’яча підійшов капітан «чернігівців» Борщ, проте, його удар, а також добивання від Зенченка в красивому стилі парирував наш голкіпер Максим Примаченко! Дуже важливий епізод з точки зору піднесення духу та командної згуртованості… Недарма саме Максима Примаченка авторитетний сайт «Спортарена» назвав кращим гравцем матчу. Протягом поєдинку голкіпер жодного разу не дав приводу для хвилювань шанувальникам нашої команди, був надійним та сконцентрованим. Тренерський штаб «киян» не здивував стартовим складом, віддавши перевагу вже апробованій виїзній схемі в п’ять захисників. Проте, на відміну від попереднього матчу у Львові, цього разу наша команда атакувала нечасто і майже не створювала

моменти біля чужих воріт, зосередившись на обороні.

Перший тайм пройшов під знаком атак «Чернігова», але господарям не вистачало свіжості та завершального удару. Певна напруга біля наших воріт виникала під час стандартів, а найреальніший момент виник після флангового проходу Борща та прострілу на Порохню, але «вінгер» господарів якимось дивом промайнув повз м’яча. У нашої команди, як завжди, на видноті були найдосвідченіші Ключик і Вечурко. Саме після кутового від Миколи головою небезпечно пробивав Семен, але м’яч пішов вище поперечини. Після перерви гра продовжилася за тим же сценарієм. Все перевернулося після вилучення Порохні – активний хавбек господарів намагався заробити перспективний штрафний удар, але надто картинно впав і

отримав від арбітра друге попередження, залишивши свою

команду в меншості. В розпорядженні наших хлопців було

15 хвилин гри в більшості. Ми провели кілька перспективних атак, проте, жодна з них не закінчилася акцентованимі точним ударом. Найкраща нагода була в Олабина, якого на удар вивів все той же Ключик, однак спробу Богдана заблокували захисники

господарів. А про кульмінацію матчу в Чернігові ви вже знаєте. Як би там

не було, нічию заносимо в актив нашої команди і готуємося до

першої перемоги в наступних матчах. І не забуваємо привітати

Максима Примаченка з першим «сухариком» на професійному рівні…Весь матч: https://www.youtube.com/watch?v=Zrft1KalTIM Огляд: https://www.youtube.com/watch?v=hmajrQ8uUWc Чемпіонат України. Друга ліга, група «А». 5 тур.ФК «Чернігів» – АФСК «Київ» 0:0 (0:0) 22 серпня, 17.00. Чернігів. «Чернігів Арена». 450 глядачів. Спекотно, +24. Арбітр: О.Хамходера (Харків), асистенти: О.Ніженковський, М.Тютерєв (обидва – Дніпро) Чернігів: Ширай, Порохня, Зенченко, Лакеєнко, Борщ, Романченко (Вересоцький, 60), Бибік (Шумило, 83), Сердюк (Кривобороденко, 63),Мироненко (Макаренко, 78), Чаус, Лазаренко. Запасні: Рощинський, Самойленко. Головний тренер: Валерій Чорний. АФСК Київ: Примаченко, Рудовський (Семчук, 46), Ключик, Куртяк, Нагорний, Нескей (Олабин, 65), Зеленько, Вечурко, Сахно (Нагайський, 46), Роєнко (Сидоренко, 83), Гарнага (Фінченко, 46). Запасні: Марціяш, Студінікін. Головний тренер: В’ячеслав Нівінський. Незабитий пенальті: Борщ (ФК Чернігів), 90+3 – воротар Попередження: Сахно, 6, Порохня, 39, Вересоцький, 62, Чорний (гол.тр.Ч), 75, Куртяк, 90, Нагайський, 90+2. Вилучення: Порохня, 75 (повторне попередження) Наступний матч АФСК «Київ» грає на виїзді грає проти «Буковини» з Чернівців. Матч заплановано на 27 серпня.