Поиск

Oгляд матчу «Карпати» (Галич) – АФСК «Київ»

Обновлено: 9 сент. 2021 г.

Чемпіонат України, друга ліга. 7 тур.

Наші хлопці продовжили виїзне турне країною в древньому Бурштині. На Прикарпатті в матчі сьомого туру змагань другої ліги «академіки» зустрілися з «Карпатами» (Галич). Здобути свою першу перемогу кияни не змогли, але потріпати нерви місцевим «левам» вдалося. На поле «Енергетика», яке, до речі, якістю газону не відзначалося, гості вийшли у звичному тактичному розташуванні (в п’ять захисників), але в дещо видозміненому складі: в основі замість Сахна і Вечурка вийшли відповідно Нагайський та Олабин. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, хіба що господарі заробили більше стандартів, але жодних дивідендів вони їм не принесли. Щоправда, і наші гравці до перерви були зосереджені в основному на обороні, хоча у старанні їм було важко відмовити. Вирішальні події відбулися в другій половині зустрічі. Спочатку відзначилися господарі. Атака галичан розпочалася правим флангом – Мелінишин навісив на лінію карного майданчика, дебютант Скотто дотиком продовжив політ м’яча у напрямку воротарського майданчику, і Бей, скориставшись тим, що Примаченко і Рогульський завадили зіграти один одному, проштовхнув м’яча у порожні ворота – 1:0. Після цього наші хлопці активізувалися в атаці. Пішли моменти. Після прострілу Ключика з правого флангу Нескей пробив над поперечиною з 10-ти метрів. А потім прийшов гол. Куртяк зробив навіс у бік воріт «Карпат», м’яч перелетів групу гравців, але майже на лицьовій Сахно встиг повернути його у воротарський майданчик, звідки Олександр Студінікін у дотик зрівняв рахунок – 1:1. Втім, втримати звичну для нас нічию не вдалося - за п’ять хвилин прикарпатці знову вийшли вперед. Сущак намагався зробити навіс у карний майданчик гостей, а там м’яч потрапив у руку Куртяка. Арбітр вирішив, що цей прикрий випадок заслуговує на пенальті, і Роман Лебедь бездоганно виконав удар з одинадцятиметрової позначки – 2:1. Серед інших новацій матчу відзначимо дебют за АФСК «Київ» хавбека Сергія Кошляка, який прийшов у наш колектив з ірпінської «Кудрівки». Наступний матч «академіки» проведуть 11 вересня, в суботу, у Вінниці проти місцевої «Ниви».

Чемпіонат України, друга ліга. 7 тур. 4 вересня, 15.00.

«Карпати» (Галич) – АФСК «Київ» 2:1 (0:0)

Бурштин, стадіон «Енергетик». 20 градусів тепла. 300 глядачів.

Арбітр Н.Дьордь (Ужгород)

«Карпати»: Зеленський, Даниловський, Мелінишин, Калинчук, Береза, Болівар (Шевчук, 90+4), Лебедь, Сущак (Вичижанин, 87), Мордас (Бей, 61), Скотто (Балсейро, 74), Деда (Лісовик, 46). Тренер Л.Вовчук

АФСК «Київ»: Примаченко, Рудовський, Куртяк, Зеленько, Ключик, Рогульський, Нескей (Кошляк,70), Олабин (Студінікін,78), Нагайський (Семчук,68), Роєнко (Сахно,46), Гарнага (Фінченко,46). НЗ: Марціяш, Нагорний, Сидоренко. Тренер В.Нівінський

Голи: Бей (68), Лебедь (86,пенальті) – Студінікін (79)

Попереджені Зеленько (9), Гарнага (9), Береза (24), Рудовський (24), Болівар (78), Студінікін (89), Бей (90+2)