Поиск

Огляд матчу «Карпати» (Львів) – АФСК «Київ»

Огляд матчу четвертого туру чемпіонату України в другій лізі.

Всього десять днів тому тому «кияни» зустрічалися з «Карпатами» на першому етапі Кубка України і у впертій боротьбі поступилися більш досвідченим суперникам – 0:3. Хай не вводить в оману рахунок, адже всі три голи гості пропустили в завершальні 15 хвилин поєдинку. Цього разу наша команда твердо налаштовувалася на перемогу. Чудовий літній вечір у Львові був аж ніяк не млосним від самого початку. На «Україні» зібралася серйозна аудиторія – здається, наші хлопці ще не грали за такої присутності вболівальників. Перед стартовим свистком відбулася зворушлива церемонія вшанування заслуженого ветерана українського футболу, легендарного капітана «Карпат» зразка 1969 року, володаря кубка СРСР Ігоря Кульчицького, якому виповнилося 80 років. Приєднуємося до привітань на адресу ювіляра! Склад нашої команди не здивував – тренерський штаб прогнозовано зупинився на варіанті з п’ятьма захисниками. Початок зустрічі був за господарями. Вже в дебюті гри лівий «латераль» Дударенко заробив штрафний у боротьбі з Сахном, Кожанов навісив із лівого флангу, а правий захисник Володимир Заставний з набігу головою забив у ворота з відскоком від газону ‒ 1:0 вже на 5-й хвилині. Другий гол також прийшов з лівого флангу. Лобай дав на хід Дударенку, а той, подолавши опір нашого захисту, вискочив на воротаря й спритно прокинув м’яча повз нього ‒ 2:0. До честі наших футболістів, вони не розгубилися. Гості перехопили ініціативу, перевели гру до чужих воріт і заробили кутовий на лівому фланзі, який подавав Микола Вечурко. Наш опорник послав м’яча по такій дузі, що воротар «Карпат» до нього не дістався. Натомість, Владислав Гарнага переграв досвідченого Симініна і головою спрямував м’яча в сітку ‒ 2:1. Надалі матч проходив у обопільних атаках, а в ендшпілі поєдинку – навіть за переваги «киян». Зокрема, хороші шанси відзначитися мали Вечурко (відмінно пробив з-за меж карного майданчика, але господарів врятував голкіпер), Зеленько та Ключик (центральні захисники не раз вигравали верхову боротьбі під час стандартів, але ударам не вистачило точності), Куртяк (після подачі з кутового пробив у стійку), Нескей, Олабин та Фінченко. Варто відзначити хороші фізичні кондиції наших гравців та неабиякий прогрес у виконанні стандартів, після яких біля воріт господарів частенько виникала напруга. На жаль, маємо третю поразку, але гра наших хлопців вселяє оптимізм.

Післяматчевий коментар Вячеслава Нівінського: "Я думаю, що вболівальникам сподобалась гра. І ми, і "Карпати" грали в такий футбол, який подобається фанатам: активний, агресивний, з великою кількістю моментів. Перші хвилини можна сказати, що ми «провалили». Зрозуміло, наш суперник грав удома, але ми не спрацювали так, як домовлялися. Коли пропустили другий гол, то заспокоїлися і почали контролювати гру. В принципі мали досить багато моментів, могли забивати. Мені сподобався другий тайм, мої хлопці активно грали, «вмикали» високий пресинг. Я задоволений грою, але не результатом. Коли пропустили другий м’яч, то вже трішки заспокоїлися. Ще не можемо добитися від футболістів спокою з перших хвилин. Зрозуміло, такий суперник, і ми розуміємо, куди приїжджаємо, що це "Карпати" – хороший клуб і гравці. Цей мандраж поки присутній, команда виходить і надто хвилюється. Але після другого пропущеного голу ми розпочали грати свій футбол, як домовлялися, контролювали м’яча, грали вперед і створювали моменти"…

Чемпіонат України. Друга ліга, група «А». 4 тур.

«Карпати» (Львів) – АФСК «Київ» 2:1 (2:1)

14 серпня, 18.00. Львів. «Україна». 7000 глядачів. Спекотно, +27.

Арбітр: М.Райда (Закарпатська область), асистенти: В.Аврамчук, К.Химиченко (обидва – Київська область)

«Карпати»: Силецький, Заставний (Галенков,67), Симінін, Лобай, Болденков (Маткобожик,75), Дударенко (Повалій,62), Приймак (Єрмаченко,63), Чачуа, Кожанов, Гуменюк (Ткачук,58), Будник. Тренер: А.Тлумак.

АФСК «Київ»: Примаченко, Зеленько, Ключик, Куртяк, Нескей (Олабин,86), Сахно (Семчук,86), Роєнко (Нагайський,77), Нагорний, Рудовський, Вечурко, Гарнага (Фінченко,73). Запасні: Марціяш, Сидоренко, Студінікін. Тренер: В.Нівінський.

Голи: В.Заставний (5), О.Дударенко (28) – В.Гарнага (30)

Попереджені: Єрмаченко (90+4) - Вечурко (25), Нескей (48), Рудовський (66)

Наступний матч АФСК «Київ» грає на виїзді грає проти «Чернігова».