Огляд матчу «ЛНЗ» (Черкаси) – АФСК «Київ»

Чемпіонат України. Друга ліга, група «А». 2 тур.

Жереб розпорядився так, що наша команда повернулася в Черкаси за тиждень після дебюту на професійному рівні. В другому турі другого дивізіону

«академіки» зустрілися з новачками ліги - черкаським «ЛНЗ».

Щоправда, підопічних Юрія Бакалова, незважаючи на статус дебютантів, фахівці відносять до фаворитів турніру – і за кадровим потенціалом, і за фінансовими

можливостями. Господарі після поразки в стартовому матчі вийшли

на поле зарядженими на перемогу, і наша команда не змогла стримати

цей натиск, пропустивши чотири голи ще до перерви. На відміну від

першої гри, тренерський штаб «киян» зробив ставку на досить захисну модель гри з п’ятьма захисниками – Нагорним, Куртяком, Ключиком, Зеленьком та Рудовським.

В центрі поля діяли Вечурко та Олабин. На вістрі атаки грав вихованець черкаського футболу Гарнага, а на позиціях «вінгерів» вийшли Нагайський та Сахно.

Важливо було якомога довше тримати свої ворота на замку, але,

на жаль, серія помилок в обороні призвела до взяття воріт Максима Примаченка.

До речі, нашого голкіпера варто похвалити, адже в кількох епізодах

він реально виручив команду, зокрема, після ударів Бобка та Галенка (двічі).

Перший гол прийшов з правого флангу нашого захисту – тому ж Галенку дали прийняти м’яча і прицільно навісити на Андрія Сторчоуса, а той, ніким не прикритий, з центральної зони невідпорно пробив головою. Атаки господарів накочувалися

одна за одною, тиск на наші ворота посилювався. За десять хвилин

після першого голу ми пропустили вдруге. Господарі швидко

розіграли кутовий, Тищенко навісив з лівого флангу, а на ближній стійці всіх випередив невтомний Ярослав Галенко і влучно пробив головою – 2:0.

Наші хлопці трохи розгубилися, і до перерви господарі ще двічі скористалися певним хаосом біля наших воріт. Обидва рази відзначився Олександр Насонов. Спочатку він після серії рикошетів замкнув простріл з правого флангу, а потім вчасно опинився на підбиранні і потужно пробив зльоту з місця лівого інсайду. Після такого

нокдауну варто віддати належне нашому тренерському

штабу – в перерві В’ячеславу Нівінському вдалося привести хлопців до тями і стабілізувати гру.

Другий тайм наша команда провела значно краще і не дозволила господарям,

які включили «економ – режим», збільшити свою перевагу.

На жаль, в одному з ігрових моментів, після зіткнення з суперником, пошкодження отримав Примаченко, але запасний голкіпер Марціяш в своєму дебютному матчі «каші не зіпсував» і двічі виручив команду наприкінці гри.

На жаль, в атаці цього дня у наших хлопців мало що виходило. До ударів по воротам суперника справа доходила зрідка, бо гравці атаки діяли надто боязко. В цій ситуації варто відзначити Кирила Рудовського. Саме він записав на свій рахунок два постріли по воротам «ЛНЗ». В першому таймі його удар – навіс з правого флангу

потягнув голкіпер суперників, а в другому – після проходу

Миколи Нескея, Кирило пробив повз ворота. Таким чином, після двох турів в активі нашої команди один заліковий бал. Ми посідаємо дванадцяту сходинку в турнірній

таблиці. 4 серпня на нас чекає кубковий матч проти

львівських «Карпат» на виїзді, а матч третього туру в другій лізі ми проведемо 8 серпня – вдома, проти вишгородського «Діназа».

«ЛНЗ» (Черкаси) – АФСК «Київ» 4:0 (4:0)

31 липня, 19.00. Черкаси. «Черкаси-Арена». 800 глядачів. Спекотно, +27.

Арбітри: С.Подригуля (Луцьк), Я.Пилипенко (Кропивницький),  О.Гірс (Одеса).

Спостерігач арбітражу: В.Денисюк (Київська область).

«ЛНЗ»: Попович, Сафонов, Тарасенко, Лопирьонок, Долинський, Сторчоус,