Поиск

Огляд матчу АФСК «Київ» 2:2 «Олімпія» (Савинці)

Футбольний клуб АФСК «Київ» успішно завершив другий тренувальний збір на Полтавщині.

З 2 по 12 липня наша команда посилено займалася в режимі дворазових тренувань та провела три контрольні спаринги. Останній з них відбувся 11 липня. Нашим суперником була добре знайома «Олімпія» (Савинці). Матч завершився результативною нічиєю – 2:2. Перший тайм залишив подвійне враження. З одного боку, наша команда володіла територіальною та ігровою ініціативою, створила кілька небезпечних моментів біля воріт суперника, зокрема, хороші нагоди не реалізували Сахно і Юрченко. З іншого, пропустила необов’язковий гол з дуже спірного пенальті. Взагалі, арбітраж в цьому матчі бажав кращого, але то таке, як каже один відомий український спеціаліст. Скажемо лише, що другий гол в свої ворота ми пропустили також з пенальті, щоправда, воно було очевидним. Після перерви наші хлопці посилили тиск і повністю домінували на полі стадіону НТБ «Полтава».Змарнували кілька виходів віч-на-віч з голкіпером суперника, а після удару головоюЗеленька з порожніх воріт виніс м’яча захисник «Олімпії». І тим не менше, нашій команді вдалося проявити характер і уникнути поразки. На 78-й хвилині Богдан Нагайський чітко пробив метрів з одинадцяти і скоротив розрив у рахунку. А на останніх хвилинах прицільний удар з середньої дистанції від Миколи Нескея відбив голкіпер, але на добиванні першим був шістнадцятирічний гравець, який перебуває на перегляді.

Просмотров: 138Комментариев: 0