Поиск

Є перша перемога!

АФСК «Київ» поки не радує своїх прихильників у чемпіонаті України серед аматорів, а от в кубку Київщини підопічні Анатолія Сіденка здобули вольову перемогу над васильківським «Городком» - першу в офіційних матчах весняної частини сезону. Пропустивши нелогічний гол після помилки Счастливцева, «академіки» продовжували тиснути на ворота гостей і після перерви досягли свого. Центральний захисник Счастливцев реабілітувався за свій «фейл» у першому таймі вражаючим кавалерійським рейдом у карний майданчик васильківців та результативною передачею на Юрченка, якому залишалося лише підставити ногу. А наприкінці поєдинку перемогу АФСК приніс гарматний постріл Овчиннікова в «дев’ятку» з-за меж карного майданчика. Сподіваємося, що позитивний заряд від цієї перемоги допоможе нашій команді залишити чорну смугу невдач позаду.

В наступному раунді кубка Київщини маємо грати з ФК «Дружба» (Мирівка). Гра запланована на 10 травня, початок о 14.00 на стадіоні «Центральний» у Вишневому.

3 травня, 14.00. Вишневе, стадіон "Центральний". Кубок Київської області. 1/16 фіналу. Без глядачів. Арбітр Х.Козорог (Київська область).

АФСК "Київ" - "Городок" (Васильків) 2:1 (0:1). Голи: Юрченко (77), Овчинніков (89) - Трушенко (30)

АФСК «Київ»: Примаченко, Друзякін, Фокін, Счастливцев, Зеленько (Нагорний), Музика (Вечурко), Рудовський (Олабін), Овчинніков, Нескей (Юрченко), Роєнко (Као), Фальковський (Ігнатьєв). Тренер А.Сіденко

Просмотров: 3Комментариев: 0