Поиск

Поразка, за яку не соромно.

АФ СК «Київ» матчем на стадіоні «Центральний» у Вишневому проти одного з лідерів змагань – лебединського «ЛНЗ» розпочав офіційну програму весняної частини чемпіонату України серед аматорів.

Незважаючи на поразку, підопічні Анатолія Сіденка гідно протистояли титулованому супернику і за певних обставин навіть могли претендувати на позитивний результат.

Перші хвилини поєдинку пройшли в рівній боротьбі.

Однак, на екваторі першого тайму Антон Друзякін, виправляючи помилку партнерів у опорній зоні, недозволеним прийомом зустрів у власному карному майданчику хавбека гостей Дороніна.

Вирок арбітра впевнено реалізував Сафонов. «Кияни» лише двічі до перерви прицільно пробили по воротах Панченка, але це не позначилося на табло.

Після відпочинку підопічним Юрія Бакалова довелося похвилюватися. «Академіки» збільшили командну швидкість та кілька разів змушували гостей думати про оборону.

Відтак, прийшов і результативний удар. Олександр Овчинников зі штрафного відкотив м’яча під удар Микиті Нагорному, а той метрів з 35-ти забив неймовірний гол потужним ударом в дальній кут – 1:1.

Це не входило в плани гостей, тож вони провели кілька замін, в першу чергу, спрямованих на активізацію їх флангових крил.

Певний час гра проходила на зустрічних курсах, бо наші хлопці також не забували про атаки.

На жаль, в одному з моментів гості прорвали наш лівий фланг, і Бурлін знайшов у карному майданчику активного Коса, той на хвильку випередив Друзякіна і небезпечно прострілив.

М’яч прокотився майже по стрічці воріт, і гостям з другої спроби таки вдалося заштовхнути його в сітку.

Удар Сторчоуса заблокував Музика, а от Норенкову ніхто з наших захисників завадити не встиг. «Академіки» спробували відігратися, пішли вперед і під завісу зустрічі пропустили гострий випад суперника.

Сторчоус відмінним пасом відрізав нашу оборону, а Кос з Котлярем вибігли на одинокого Фокіна. Максиму залишалося тільки «фолити». Як наслідок, ще один пенальті та вилучення нашого центрбека.

Підсумковий результат встановив точним ударом з «точки» Антон Котляр. Після звітного матчу наша команда продовжує посідати сьоме місце в другій групі.

В нашому активі 11 очок, маємо три перемоги, дві нічиї та шість поразок, різниця м’ячів 21-33.

Чемпіонат України серед аматорів. Група «2». Перенесений матч 12 туру.

27 березня, 13:45. Вишневе. «Центральний». Без глядачів.

Арбітр: Андрій Мальований (Одеська область).

АФ СК «Київ» – «ЛНЗ» (Лебедин) – 1:3 (0:1)

Голи: М.Нагорний, 59 – О.Сафонов, 23, пенальті, Д.Норенков, 69, А.Котляр, 90, пенальті

«Київ»: Примаченко, Фокін, Друзякін©, Нагорний, Лісняк (Рудовський,55), Музика (Вечурко,69), Овчинников, Олабин (Прилюдько,69), Юрченко (Као,75), Роєнко (Валієв,75), Ігнатьєв (Фальковський,80). Запасні: Пасічник. Головний тренер: Анатолій Сіденко.

На 90-й хвилині вилучений М.Фокін (Київ) – позбавлення суперника очевидної можливості забити гол.