Поиск

Якісний спаринг.

Сьогодні у Вишневому зіграли довгоочікуваний товариський матч проти кращої аматорської команди Рівненщини – «ОДЕК» (Оржів). Програли 1:2, але за гру не соромно.

Кожний матч з досвідченими суперниками – це неоціненний досвід, який так потрібен нашим хлопцям перед новим сезоном.

Суперник показав себе зрілою командою, яка не загубилася б серед професіоналів. Тим не менше, наші хлопці ні в чому не поступалися гостям, намагалися нав’язати свою гру, відповідати атакою на атаку.

В першому таймі «оржівцям» вдалося відкрити рахунок – нападник вчасно встиг на добивання. Наш гол прийшов після перерви.

На 61-й хвилині Владислав Роєнко в своєму стилі прорвався правим флангом і небезпечно прострілив.

В метушні біля воріт гостей найспритнішим виявився Богдан Прилюдько. Здавалося, що матч котиться до нічийної гавані, але нашим захисникам не вистачило концентрації.

Банальний навіс з глибини поля завершився точним ударом головою від нападника гостей. Не обійшлося й без помилки голкіпера «киян», який забарився з виходом.

На жаль, після жорсткого зіткнення з суперником прикрої травми зазнав Олександр Студінікін. Вперше за «академіків» на поле вийшов досвідчений хавбек Микола Вечурко, який в минулому сезоні захищав кольори СК «Чайка» (ПП Борщагівка).

Цікавий казус трапився з визначенням стартового складу. Наш тренер планував випустити в «старті» одного голкіпера, але на установці машинально назвав прізвище іншого.

Тож для Анатолія Васильовича певним сюрпризом стала поява в нашій рамці неочікуваного стража воріт. АФ СК «Київ» провів матч в такому складі: Примаченко (Пасічник) – Нагорний (Рудовський), Друзякін (Зеленько), Фокін (Байрамов), Лісняк (Као) – Счастливцев (Овчинніков), Музика (Вечурко), Олабін (Нескей) – Юрченко (Роєнко), Валієв (Прилюдько) – Студінікін (Ігнатьєв, Фальковський).

Наступний спаринг заплановано на 27 березня. Нашим суперником стане юнацький склад донецького «Шахтаря» (U-17). Гра відбудеться на стадіоні «Княжа – Арена» в селі Щасливе, початок о 12.00.