Поиск

Склад АФСК «Київ» поповнили одразу троє нових гравців.

Це хавбеки Сергій Кошляк та Олександр Шевчук, воротар Кирило Баранцов.

17-річного голкіпера Кирила Баранцова фахівці називають неабияким талантом. Вихованець київської «Зміни – Оболонь» (тренер Юрій Загородній) нинішнього року дебютував у дорослому футболі в чемпіонаті Київщини за «Межигір’я» з Нових Петрівців і до набуття професійного статусу встиг провести 15 календарних поєдинків, в тому числі два «сухі» матчі.

20-річний опорний хавбек Сергій Кошляк – вихованець київської ДЮСШ – 21. Пізніше був запрошений до юнацької команди ковалівського «Колоса», за яку виступав протягом трьох сезонів. Після короткочасного відрядження до Польщі Сергій виступав в чемпіонаті Київської області за «Межигір’я» (Нові Петрівці) та «Кудрівку» (Ірпінь). З ірпінського клубу Кошляк перебрався в АФСК «Київ» і пов’язав своє майбутнє з нашим клубом на найближчі два роки.

18-річний фланговий півзахисник Олександр Шевчук – вихованець СДЮСШОР Миколаїв. Має досвід виступів в чемпіонаті України серед аматорів за київський ФК імені Льва Яшина та в першості Київської області за «Кристал» (Козин). Саме з останнього клуб Шевчук перейшов до нас і протягом наступних двох років виступатиме за АФСК «Київ».Просмотров: 65Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все